Kontakt

Agnieszka Wesołowska
Asystentka Zarządu
tel. +48 882 141 351
biuro@plasmasystem.pl
Sławomir Stanowski
Prezes Zarządu
tel. +48 603 153 643
stanowski.slawomir@plasmasystem.pl

Ryszard Grzelka
Wiceprezes Zarządu ds. Energetyki Krajowej i Techniki
tel. +48 603 950 464
grzelka.ryszard@plasmasystem.pl

Grzegorz Wrona
Wiceprezes Zarządu ds Handlowych
tel. +48 882 129 278
wrona.grzegorz@plasmasystem.pl
Magdalena Bliźnicka
Dyrektor Biura Zarządu i Relacji Inwestorskich
tel. +48 609 558 201
bliznicka.magdalena@plasmasystem.pl
Grzegorz Królikowski
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
tel. +48 723 615 332
krolikowski.grzegorz@plasmasystem.pl

Grzegorz Martynus
Doradca Techniczny ds. Sprzedaży Krajowej
tel. +48 882 126 952
martynus.grzegorz@plasmasystem.pl

Ryszard Grzelka
Wiceprezes Zarządu ds. Energetyki Krajowej i Techniki
tel. +48 603 950 464
grzelka.ryszard@plasmasystem.pl

Mirosław Idzik
Dyrektor ds. Energetyki
tel. +48 600 738 451
idzik.miroslaw@plasmasystem.pl

Ewelina Kołakowska
Kierownik Działu Energetyki
tel. +48 668 521 175
kolakowska.ewelina@plasmasystem.pl
Grzegorz Wrona
Wiceprezes Zarządu ds Handlowych
tel. +48 882 129 278
wrona.grzegorz@plasmasystem.pl

Tomasz Latosiński
Doradca Techniczny ds Eksportu
tel. +48 692 264 427
latosinski.tomasz@plasmasystem.pl

Piotr Zaborowski
Doradca Techniczny ds Eksportu
tel. +48 882 408 721
zaborowski.piotr@plasmasystem.pl
Sebastian Mucha
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego
tel. +48 603 153 632
mucha.sebastian@plasmasystem.pl

Andrzej Bernais
Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego ds. Kluczowych Projektów
tel. +48 607 566 919
bernais.andrzej@plasmasystem.pl

Sebastian Tyburczy
Kierownik Wydziału Obróbki
tel. +48 603 771 343
tyburczy.sebastian@plasmasystem.pl

Krzysztof Dukat
Kierownik Wydziału Metalizacji
tel. +48 882 141 348
dukat.krzysztof@plasmasystem.pl

Wojciech Kroker
Kierownik Wydziału Technologii Laserowych i Spawalniczych
tel. +48 607 567 041
kroker.wojciech@plasmasystem.pl
Maciej Mizgalski
Kierownik Działu Marketingu
tel. +48 882 143 459
mizgalski.maciej@plasmasystem.pl

Maja Chaszczowy
Młodszy Specjalista ds Marketingu
tel. +48 692 264 459
chaszczowy.maja@plasmasystem.pl
Bronisława Binek-Cervantes
Dyrektor Finansowy – Główna Księgowa
tel. +48 783 294 243
binek.bronislawa@plasmasystem.pl

Dorota Jończyk
Specjalista ds. Finansowo-Księgowych
tel. +48 783 294 244
jonczyk.dorota@plasmasystem.pl

Patrycja Bortnicka
Specjalista ds. Finansowo-Księgowych
tel. +48 606 614 736
bortnicka.patrycja@plasmasystem.pl
dr inż. Adam Szatkowski, MBA
Dyrektor ds. Badań i Rozwoju
tel. +48 882 147 883
szatkowski.adam@plasmasystem.pl
Katarzyna Standio
Kierownik Działu Zaopatrzenia
tel. +48 607 857 305
standio.katarzyna@plasmasystem.pl

Monika Mrowiec
Główny Specjalista ds. Produkcji i Logistyki
tel. +48 783 294 245
mrowiec.monika@plasmasystem.pl
php echo _e('Kontakt - Plasma SYSTEM S.A.', 'plasma')?> Kariera

Dane kontaktowe

Plasma SYSTEM S.A.
ul.Towarowa 14
41-103 Siemianowice Śląskie

tel. +48 32 35 11 320
fax. +48 32 35 11 329
biuro@plasmasystem.pl

NIP: 954 247 48 68
REGON: 278234403

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, Wydział VIII Gospodarczy

KRS 0000205498

Kapitał zakładowy opłacony w całości 5 600 000 zł

Zapytanie online

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na używanie plików cookie. Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookies: link